Kontrola dostępu

Kontroluj dostęp do stref i pomieszczeń w zakładzie.

System TIMATE uszczelnia kontrolę dostępu przez monitorowanie przebywania w strefach lub miejscach. Jeśli potrzebne jest fizyczna kontrola karty mogą integrować się z czytnikami kontroli dostępu.
Sprawdź też RCP
Zobacz film
Co możesz zrobić, aby uszczelnić kontrolę dostępu w Twojej firmie?

Zapobiegaj efektowi wchodzenia drugiej osoby

Typowe systemy kontroli dostępu kontrolują tylko otwarcie zamka drzwi nie sprawdzając ile osób wchodzi do pomieszczenia. System TMATE na bieżąco sprawdza kto jest w danym pomieszczeniu i wysyła komunikaty do karty o konieczności opuszczenia pomieszczania oraz alerty do systemu o naruszeniu dostępu.

Więcej o lokalizacji


Określ uprawnienia dostępu do obiektów, stref lub miejsc

Dzięki mechanizmowi lokalizacji karta TIAMTE określa w jakich obiektach, strefach lub miejscach przebywa pracownik. Na bieżąco kontrolowane są uprawnienia dostępu do tych miejsc. Pracownicy otrzymują na kartę informacje o konieczności opuszczenia miejsca. Kierownicy powiadamiani są o naruszeniu dostępu. Uprawnienia dostępu można definiować na poziomie pracownika i grup pracowników z dokładnością do obiektu, strefy lub wybranych miejsc.


Zintegruj karty TIMATE z fizyczną kontrolą dostępu

Jeśli dostęp do pomieszczeń musi być chroniony fizycznie za pomocą elektro-zaczepów w drzwiach, kołowrotków, zapór i innych urządzeń to karty TIMATE mogą być integrowane z istniejącymi czytnikami kart RFID takich urządzeń. Karty TIMATE mają wbudowany pasywny, zdalnie programowany tag NFC (w standardzie ISO/IEC 14443 Type A z pamięcią 4-kbit). Jeśli czytniki operują w starszej technologii, np. 125KHz, to możliwe jest wklejenie do kart specjalnych naklejek z tagami RFID.