W Gdańsku już po raz 11. odbyła się jedna z najważniejszych imprez technologicznych organizowanych w Polsce – InfoShare 2017. Podczas wydarzenia pierwszy raz pokazaliśmy nasz wynalazek – inteligentny system do rejestracji czasu pracowników TIMATE.

 

Jakie były pierwsze wrażenia zwiedzających targi? Jakie emocje wzbudził wśród nich nasz system?

 

Bardzo zaskoczyła nas pozytywna reakcja osób, które odwiedziły nasze stoisko – mówi Tomasz Łempiński, CTO w TIMATE. – Największe wrażenie TIMATE robił na osobach, które na co dzień pracują w firmach przemysłowych. To oni bowiem mają duże potrzeby związane z inteligentnym i bezobsługowym rozliczaniem czasu pracy. 

 

Na stoisku TIMATE po raz pierwszy pokazaliśmy na żywo nasze karty.

 

Rozmowa wygląda zupełnie inaczej, kiedy możemy pokazać nasz wynalazek, dlatego tak ważny jest dla nas bezpośredni kontakt z ludźmi podczas takich imprez jak infoSHARE – dodaje Maciej Światowski, CEO w TIMATE. – Karta ma formę małego, zwykłego identyfikatora, ale wyposażona jest w ekran ePaper, który pokazuje m.in. podstawowe dane pracownika: zdjęcie, imię, nazwisko i dział itp., ale też różne ciekawe funkcje np. harmonogram dnia czy informacje na temat tego, ile jeszcze pracownikowi zostało godzin do skończenia pracy.

 

Podczas targów przeprowadziliśmy szereg ciekawych rozmów. Ponieważ jesteśmy aktualnie na etapie poszukiwania firm, które będą chciały w swoim środowisku zrobić test naszego wynalazku, mamy nadzieję, że kilka z nich zaowocuje właśnie taką współpracą. Kolejną szansą na rozmowy i zaprezentowanie TIMATE jest konferencja Impact 2017, która odbędzie się już w środę, 31 maja, w Krakowie.