Lista partnerów

Sprawdź kompetencje naszych partnerów, którzy mogą zaporoponować dodatkowe wsparcie konsultingowe i wdrożeniowe.

Dzięki firmie konsultingowej możesz łatwiej przejść przez proces zmian związanych z wprowadzaniem systemu TIMATE w przedsiębiorstwie. Partnerzy pomogą przeprowadzić działania wdrożeniowe oraz przekonać pracowników do nowego narzędzia.
Skontaktuj się z nami
Zobacz film
Lista partnerów

Wyszukaj partnera

DPC Polska jest doświadczoną firmą konsultingową, wspierającą rozwój przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych z różnych sektorów gospodarki. Koncentruje się na usprawnianiu i doskonaleniu procesów operacyjnych, by budować silną przewagę konkurencyjną.


Kompetencje:

APA GROUP jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami. Posiada 20 lat doświadczenia i dziesiątki udanych wdrożeń dla instytucji, osób prywatnych, gmin i zakładów przemysłowych na całym świecie.


Kompetencje:

STRZYZEWSKI CONSULTING +33 to doświadczona firma konsultingowa specjalizująca się między innymi w zarządzaniu zespołami, wzmacnianiu komunikacji oraz współpracy zespołowej, rozwoju pracowników, coachingu, motywowaniu, rozwoju umiejętności przywódczych, rozwiązywaniu konfliktów i zarządzaniu zmianami.


Kompetencje:

I-Care Polska jest oddziałem belgijskiej firmy inżynierskiej zajmującej się kompleksowym wsparciem Służb Utrzymania Ruchu w zakresie pomiarów w obiektach przemysłowych, konsultingu i szkoleń.


Kompetencje:

Lista kompetencji

Zobacz, w czym mogą pomóc partnerzy

Konsulting biznesowy

Oceny potencjału przedsiębiorstwa, wyznaczenie kierunków rozwoju, wdrożenie zmian pozwalających na rozwijanie oraz utrzymanie nowych standardów, usprawnianie i doskonalenie procesów operacyjnych, uwalnianie potencjału innowacyjności, tworzenie warunków dla rozwoju przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych.

Konsulting umiejętności społecznych

Komunikacja zmian, motywacja menedżerów i pracowników, narzędzia zarządzania, sposobów komunikacji i negocjacji, leadership, wprowadzanie i dbanie o standardy menedżerskie.

Integracja z oprogramowaniem ERP/HR

Integracja z systemami informatycznymi w przedsiębiorstwie, w tym z systematami planowania czasu pracy oraz kadrowymi, a także z systemami klasy ERP lub planowania projektów i zadań.

Integracja z systemami IoT

Integracja z systemami automatyki przemysłowej. Monitoring maszyn i urządzeń. Integracja z systemami inteligentnego budynku.

Montaż urządzeń systemu TIMATE w obiektach

Projektowanie i montaż instalacji zasilających (np. PoE) – montaż i konfiguracja centralek systemu TIMATE.

Aby rozpocząć wspóracę z partnerem i z nami, zamów wdrożenie pilotażowe