For press / News

News

(PL) Timate zaprezentuje się na Forum Ekspansji Internetu Rzeczy

(PL) Upowszechnianie wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii Internet of Things, stworzenie dla twórców rozwiązań platformy spotkań i networkingu oraz zachęcenie właścicieli firm do wdrażania tych pomysłów – to podstawowe cele odbywającego się 30 listopada 2017 r. w Toruniu Forum Ekspansji Internetu Rzeczy.

more
(PL) TIMATE na Startup Pitch w ramach Orange FAB

(PL) 27 października 2017 to kolejna okazja, żeby porozmawiać o naszym wynalazku. Zaprezentujemy TIMATE w ramach Orange FAB podczas wydarzenia Startup Pitch, które odbędzie w Ogrodach Innowacji Miasteczka Orange w Warszawie.

more
(PL) Korzyści nie tylko dla szefa – analiza TIMATE w Gazecie Wyborczej

(PL) Czy jeden identyfikator może służyć jednocześnie jako komunikator między kadrą a szefem oraz działać jak elektroniczny klucz? Wielofunkcyjność i wielozadaniowość systemu TIMATE analizuje w poniedziałkowym wydaniu Gazety Wyborczej Jacek Madeja.

more
(PL) Spotkajmy się podczas Wolves Summit!

(PL) 10 i 11 października 2017 to kolejna okazja do tego, żeby porozmawiać o TIMATE podczas Wolves Summit – konferencji dla przedsiębiorców z całego świata. Będziemy szukać tam partnerów biznesowych zainteresowanych tematem rejestracji czasu pracy i Internet of Things.

more
(PL) Puls Biznesu bierze pod lupę TIMATE

(PL) Pracodawcy, wykorzystując TIMATE w swoich firmach, mogą wyeliminować kontrolowanie zatrudnionych poprzez ich śledzenie za pomocą kamer czy z wykorzystaniem przycisków palców. To jeden z wniosków, który mocno zaakcentowany został w artykule na temat naszego wynalazku w Pulsie Biznesu.

more
(PL) Lean startup, czyli wyjdź do ludzi. TIMATE w portalu Mam Startup

(PL) Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym Tomasz Łempiński opowiada dlaczego w strategii zarządzania startupem tak ważna jest faza MVP (Minimum Viable Product), i tłumaczy, że patrzenie przez szybę to zdecydowanie za mało.

more
(PL) Portal INN Poland analizuje TIMATE

(PL) W portalu INN Poland, który obserwuje i komentuje ważne innowacje powstające w Polsce, można przeczytać analizę TIMATE. Dziennikarz Mariusz Janik opisuje obawy i rozwiewa różne wątpliwości przyszłych użytkowników naszego wynalazku.

more
(PL) Złoty medal INTARG 2017 dla TIMATE!

(PL) INTARG 2017 – Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji za nami. Oprócz wielu ciekawych kontaktów z przedstawicielami biznesu i mediów przywozimy z nich bardzo ważną nagrodę – złoty medal INTARG 2017, który otrzymaliśmy w kategorii Przemysł.

more
(PL) Kolejna faza rozwoju – TIMATE bierze udział w targach wynalazków INTARG

(PL) Już 22-23 czerwca 2017 pokażemy nasz wynalazek podczas X edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INNTARG 2017! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

more
(PL) Business Insider Polska: To win-win dla pracownika i pracodawcy

(PL) Jak TIMATE odmieni sposób pracy w biurach i fabrykach? O te i inne kwestie Business Insider Polska zapytał Tomasza Łempińskiego podczas wywiadu, który odbył się na konferencji IMPACT’17 w Krakowie.

more
(PL) TIMATE na IMPACT 2017

(PL) Już jutro i pojutrze w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie CEE, poświęcone w całości gospodarce przyszłości – konferencja IMPACT 2017. Nie może zabraknąć na niej TIMATE.

more
(PL) Polska firma stworzyła inteligentne identyfikatory – wywiad w Newseria

(PL) Jak działa TIMATE? Dlaczego firmy powinny zainteresować się naszym wynalazkiem? Jakie są jego najważniejsze przewagi w stosunku do innych rozwiązań RCP? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Łempińskim w Newseria Innowacje.

more
(PL) Relacja z infoShare 2017

(PL) W Gdańsku już po raz 11. odbyła się jedna z najważniejszych imprez technologicznych organizowanych w Polsce – InfoShare 2017. Podczas wydarzenia pierwszy raz pokazaliśmy nasz wynalazek – inteligentny system do rejestracji czasu pracowników TIMATE.

more
(PL) TIMATE w Pulsie Biznesu

(PL) „Pracownik pod nadzorem beaconów” pod takim tytułem w Pulsie Biznesu w poniedziałek 21 marca ukazał się artykuł na temat systemu TIMATE. Dziennikarka Anna Bełcik wzięła pod lupę wszystkie jego najważniejsze funkcje.

more
TIMATE makes its début at infoShare 2017

On 17–19 May 2017 in Tricity, TIMATE cards will go live for the first time. The presentation will take place during the infoShare 2017 conference, the top event in Central and Eastern Europe that focuses on technology, new media and support for young enterprises.

more

Design and implementation by

grupa KMK