Dla prasy / Aktualności

Kontakt dla prasy:
Maja Młodzińska 506 436 176
Magdalena Grochala 509 754 055

Aktualności

Timate zaprezentuje się na Forum Ekspansji Internetu Rzeczy

Upowszechnianie wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii Internet of Things, stworzenie dla twórców rozwiązań platformy spotkań i networkingu oraz zachęcenie właścicieli firm do wdrażania tych pomysłów – to podstawowe cele odbywającego się 30 listopada 2017 r. w Toruniu Forum Ekspansji Internetu Rzeczy.

więcej
TIMATE na Startup Pitch w ramach Orange FAB

27 października 2017 to kolejna okazja, żeby porozmawiać o naszym wynalazku. Zaprezentujemy TIMATE w ramach Orange FAB podczas wydarzenia Startup Pitch, które odbędzie w Ogrodach Innowacji Miasteczka Orange w Warszawie.

więcej
Korzyści nie tylko dla szefa – analiza TIMATE w Gazecie Wyborczej

Czy jeden identyfikator może służyć jednocześnie jako komunikator między kadrą a szefem oraz działać jak elektroniczny klucz? Wielofunkcyjność i wielozadaniowość systemu TIMATE analizuje w poniedziałkowym wydaniu Gazety Wyborczej Jacek Madeja.

więcej
Spotkajmy się podczas Wolves Summit!

10 i 11 października 2017 to kolejna okazja do tego, żeby porozmawiać o TIMATE podczas Wolves Summit – konferencji dla przedsiębiorców z całego świata. Będziemy szukać tam partnerów biznesowych zainteresowanych tematem rejestracji czasu pracy i Internet of Things.

więcej
Puls Biznesu bierze pod lupę TIMATE

Pracodawcy, wykorzystując TIMATE w swoich firmach, mogą wyeliminować kontrolowanie zatrudnionych poprzez ich śledzenie za pomocą kamer czy z wykorzystaniem przycisków palców. To jeden z wniosków, który mocno zaakcentowany został w artykule na temat naszego wynalazku w Pulsie Biznesu.

więcej
Lean startup, czyli wyjdź do ludzi. TIMATE w portalu Mam Startup

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym Tomasz Łempiński opowiada dlaczego w strategii zarządzania startupem tak ważna jest faza MVP (Minimum Viable Product), i tłumaczy, że patrzenie przez szybę to zdecydowanie za mało.

więcej
Portal INN Poland analizuje TIMATE

W portalu INN Poland, który obserwuje i komentuje ważne innowacje powstające w Polsce, można przeczytać analizę TIMATE. Dziennikarz Mariusz Janik opisuje obawy i rozwiewa różne wątpliwości przyszłych użytkowników naszego wynalazku.

więcej
Złoty medal INTARG 2017 dla TIMATE!

INTARG 2017 – Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji za nami. Oprócz wielu ciekawych kontaktów z przedstawicielami biznesu i mediów przywozimy z nich bardzo ważną nagrodę – złoty medal INTARG 2017, który otrzymaliśmy w kategorii Przemysł.

więcej
Kolejna faza rozwoju – TIMATE bierze udział w targach wynalazków INTARG

Już 22-23 czerwca 2017 pokażemy nasz wynalazek podczas X edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INNTARG 2017! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

więcej
Business Insider Polska: To win-win dla pracownika i pracodawcy

Jak TIMATE odmieni sposób pracy w biurach i fabrykach? O te i inne kwestie Business Insider Polska zapytał Tomasza Łempińskiego podczas wywiadu, który odbył się na konferencji IMPACT’17 w Krakowie.

więcej
TIMATE na IMPACT 2017

Już jutro i pojutrze w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie CEE, poświęcone w całości gospodarce przyszłości – konferencja IMPACT 2017. Nie może zabraknąć na niej TIMATE.

więcej
Polska firma stworzyła inteligentne identyfikatory – wywiad w Newseria

Jak działa TIMATE? Dlaczego firmy powinny zainteresować się naszym wynalazkiem? Jakie są jego najważniejsze przewagi w stosunku do innych rozwiązań RCP? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Łempińskim w Newseria Innowacje.

więcej
Relacja z infoShare 2017

W Gdańsku już po raz 11. odbyła się jedna z najważniejszych imprez technologicznych organizowanych w Polsce – InfoShare 2017. Podczas wydarzenia pierwszy raz pokazaliśmy nasz wynalazek – inteligentny system do rejestracji czasu pracowników TIMATE.

więcej
TIMATE w Pulsie Biznesu

„Pracownik pod nadzorem beaconów” pod takim tytułem w Pulsie Biznesu w poniedziałek 21 marca ukazał się artykuł na temat systemu TIMATE. Dziennikarka Anna Bełcik wzięła pod lupę wszystkie jego najważniejsze funkcje.

więcej
TIMATE debiutuje na infoShare 2017

Między 17 a 19 maja 2017 w Trójmieście po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo karty TIMATE. Okazją do tego jest konferencja infoShare 2017 – największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm…

więcej

Projekt i wykonanie

grupa KMK