Dla prasy / Aktualności

Kontakt dla prasy:

biuro[a-t]tenvirk.pl

Aktualności

Timate zaprezentuje się na Forum Ekspansji Internetu Rzeczy

Upowszechnianie wiedzy na temat błyskawicznie rozwijających się technologii Internet of Things, stworzenie dla twórców rozwiązań platformy spotkań i networkingu oraz zachęcenie właścicieli firm do wdrażania tych pomysłów – to podstawowe cele odbywającego się 30 listopada 2017 r. w Toruniu Forum Ekspansji Internetu Rzeczy.

więcej
TIMATE na Startup Pitch w ramach Orange FAB

27 października 2017 to kolejna okazja, żeby porozmawiać o naszym wynalazku. Zaprezentujemy TIMATE w ramach Orange FAB podczas wydarzenia Startup Pitch, które odbędzie w Ogrodach Innowacji Miasteczka Orange w Warszawie.

więcej
Korzyści nie tylko dla szefa – analiza TIMATE w Gazecie Wyborczej

Czy jeden identyfikator może służyć jednocześnie jako komunikator między kadrą a szefem oraz działać jak elektroniczny klucz? Wielofunkcyjność i wielozadaniowość systemu TIMATE analizuje w poniedziałkowym wydaniu Gazety Wyborczej Jacek Madeja.

więcej
Spotkajmy się podczas Wolves Summit!

10 i 11 października 2017 to kolejna okazja do tego, żeby porozmawiać o TIMATE podczas Wolves Summit – konferencji dla przedsiębiorców z całego świata. Będziemy szukać tam partnerów biznesowych zainteresowanych tematem rejestracji czasu pracy i Internet of Things.

więcej
Puls Biznesu bierze pod lupę TIMATE

Pracodawcy, wykorzystując TIMATE w swoich firmach, mogą wyeliminować kontrolowanie zatrudnionych poprzez ich śledzenie za pomocą kamer czy z wykorzystaniem przycisków palców. To jeden z wniosków, który mocno zaakcentowany został w artykule na temat naszego wynalazku w Pulsie Biznesu.

więcej
Lean startup, czyli wyjdź do ludzi. TIMATE w portalu Mam Startup

Serdecznie zapraszamy do przeczytania artykułu, w którym Tomasz Łempiński opowiada dlaczego w strategii zarządzania startupem tak ważna jest faza MVP (Minimum Viable Product), i tłumaczy, że patrzenie przez szybę to zdecydowanie za mało.

więcej
Portal INN Poland analizuje TIMATE

W portalu INN Poland, który obserwuje i komentuje ważne innowacje powstające w Polsce, można przeczytać analizę TIMATE. Dziennikarz Mariusz Janik opisuje obawy i rozwiewa różne wątpliwości przyszłych użytkowników naszego wynalazku.

więcej
Złoty medal INTARG 2017 dla TIMATE!

INTARG 2017 – Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji za nami. Oprócz wielu ciekawych kontaktów z przedstawicielami biznesu i mediów przywozimy z nich bardzo ważną nagrodę – złoty medal INTARG 2017, który otrzymaliśmy w kategorii Przemysł.

więcej
Kolejna faza rozwoju – TIMATE bierze udział w targach wynalazków INTARG

Już 22-23 czerwca 2017 pokażemy nasz wynalazek podczas X edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INNTARG 2017! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska!

więcej
Business Insider Polska: To win-win dla pracownika i pracodawcy

Jak TIMATE odmieni sposób pracy w biurach i fabrykach? O te i inne kwestie Business Insider Polska zapytał Tomasza Łempińskiego podczas wywiadu, który odbył się na konferencji IMPACT’17 w Krakowie.

więcej
TIMATE na IMPACT 2017

Już jutro i pojutrze w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie CEE, poświęcone w całości gospodarce przyszłości – konferencja IMPACT 2017. Nie może zabraknąć na niej TIMATE.

więcej
Polska firma stworzyła inteligentne identyfikatory – wywiad w Newseria

Jak działa TIMATE? Dlaczego firmy powinny zainteresować się naszym wynalazkiem? Jakie są jego najważniejsze przewagi w stosunku do innych rozwiązań RCP? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Łempińskim w Newseria Innowacje.

więcej
Relacja z infoShare 2017

W Gdańsku już po raz 11. odbyła się jedna z najważniejszych imprez technologicznych organizowanych w Polsce – InfoShare 2017. Podczas wydarzenia pierwszy raz pokazaliśmy nasz wynalazek – inteligentny system do rejestracji czasu pracowników TIMATE.

więcej
TIMATE w Pulsie Biznesu

„Pracownik pod nadzorem beaconów” pod takim tytułem w Pulsie Biznesu w poniedziałek 21 marca ukazał się artykuł na temat systemu TIMATE. Dziennikarka Anna Bełcik wzięła pod lupę wszystkie jego najważniejsze funkcje.

więcej
TIMATE debiutuje na infoShare 2017

Między 17 a 19 maja 2017 w Trójmieście po raz pierwszy będzie można zobaczyć na żywo karty TIMATE. Okazją do tego jest konferencja infoShare 2017 – największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie skoncentrowane na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm…

więcej

Projekt i wykonanie

grupa KMK