Blog

Mniej znaczy więcej, czyli technologiczny ratunek przed powakacyjną chandrą

Poczucie oderwania od rzeczywistości, problem z koncentracją i tęsknota za dniami wypełnionymi beztroską – tak właśnie wygląda powrót do pracy po urlopie. Jak odzyskać kontrolę nad zawodowym życiem i przy okazji zadbać o odpoczynek …w pracy?

więcej
Do testu, gotowi, start! – pilotaż TIMATE

Innowacyjny. Praktyczny. Niezastąpiony. Czy taki właśnie jest system TIMATE? Już niebawem będziecie mogli przekonać się o tym na własnej skórze, ponieważ ruszamy z programem pilotażowym, w ramach którego wybrane firmy przetestują nasze karty w warunkach rzeczywistych.

więcej
FAQ, czyli wszystko, co chcecie wiedzieć o TIMATE i o co nie boicie się zapytać!

Czy TIMATE zrobi z pracowników niewolników? Co się stanie, gdy kartę zostawię w domu? Zapraszamy do przeczytania najczęściej pojawiających się pytań dotyczących naszego wynalazku. Koniecznie napiszcie, jeśli któreś wymaga doprecyzowania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

więcej
Nie chcemy żyć w świecie science-fiction!

Czy firmy przeciwne zaawansowanej biometrii skazane są na cyfrowe wykluczenie? To pytanie zainspirowało nas do intensywnego poszukiwania technologii, która pozostaje w zgodzie z ochroną danych osobowych pracowników. I tak właśnie powstał TIMATE, który jest odpowiedzią na realne potrzeby współczesnego biznesu.

więcej
Sprawiedliwe rozliczanie czasu pracy – czy to w ogóle jest możliwe?

Oprócz stworzenia inteligentnego, nienaruszającego praw pracowników gadżetu, który jest codziennym asystentem pracy, podczas tworzenia TIMATE przyświecał nam jeszcze ważny społeczny cel – sprawiedliwe rozliczanie czasu pracy…

więcej

Chcesz uczestniczyć w naszym projekcie?

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszego systemu? Wykorzystaj w swojej firmie pilotażowy system TIMATE lub zostań naszym partnerem i przyłącz się do badań systemu.

TENVIRK sp. z o.o.
ul. Długa 1-3 41-506 Chorzów
contact[at]timatesystem.com
+48 32 346 11 08

TENVIRK Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

 

„Karta inteligentna do bezobsługowej rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu oraz monitorowania bezpieczeństwa i wydajności pracy”

Dofinansowanie projektu z EU: 2 334 107,82 zł
Całkowity koszt realizacji projektu: 3 461 878,47 zł
Instytucja Pośrednicząca: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Numer umowy: POIR.01.01.01-00-0227/15-00
Okres realizacji projektu: od 1 grudnia 2015 do 30 listopada 2018
Projekt realizowany jest w ramach: Działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”,
Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe
realizowane przez przedsiębiorstwa” POIR w 2015 r. (Konkurs 1/1.1.1/2015)

 

Nazwy „TIMATE” i „TENVIRK” są znakami zastrzeżonym. Przedstawione nazwy firm i produktów nie będące produktami firmy TENVIRK Sp. z o.o. są zastrzeżonymi znakami ich właścicieli. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych. Materiały publikowane w serwisie nie mogą być kopiowane oraz rozpowszechniane. Przedstawione materiały nie są ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego lub kodeksu cywilnego. Ze względu na stały rozwój produktów informacje publikowane w serwisie mają charakter orientacyjny i mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Projekt i wykonanie

grupa KMK